top of page

Урочисте відкриття XXVIII фестивалю «Червона калина» відбулось у державній установі «Ковельська виховна колонія»

July 04, 2019

 5 липня 2019 року на території державної установи «Ковельська виховна колонія» відбулось урочисте відкриття XXVIII фестивалю самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина» під гаслом «Традиції об’єднують окремих людей в єдиний народ». Фестиваль “Червона калина” щороку змінює тематику,  цього разу на сцені  відтворили народні звичаї, традиції та обряди. Заступник начальника Адміністрації ДКВС України з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту Торкунов О.М. та начальник установи    Абрамчук І.Д. відкрили дане дійство і зазначили, що цього річ відкриття фестивалю припало саме державній установі «Ковельська виховна колонія».

Сучасні підходи до профілактики та лікування розладів, пов’язаних з вживанням психоактивних речовин

June 13, 2019

       У період з 10 по 14 червня 2019 року в с. Сосновка Полтавської області за організаційного сприяння міжнародної організації РАТН проведено два триденних тренінги «Сучасні підходи до профілактики та лікування розладів, пов’язаних з вживанням психоактивних речовин у осіб, узятих під варту, та засуджених як компонента профілактики ВІЛ в установах ДКВС України».

Впровадження реабілітаційної програми для засуджених та осіб, взятих під варту, з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання психоактивних речовин

June 13, 2019

       В Адміністрації ДКВС України у період з 10 по 14 червня 2019 року у рамках реалізації проекту «ДІЯ - ЄС» та заходів, передбачених паспортом реформ пенітенціарної системи та пробації, організовано та проведено тренінг по застосуванню в практичній діяльності «Програми реабілітації для засуджених та осіб, взятих  під варту з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання психоактивних речовин».

1 / 6

Please reload

Звернутися

ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

НАША АДРЕСА

м. Київ, вул. Святошинська, 27
​​

EMAIL

penalassociationukr@gmail.com

Підпишіться на розсилку

Будьте в курсі наших новин

bottom of page