top of page

Вітаємо з Днем юриста!

October 07, 2019

ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Виклики ресоціалізації: проблеми взаємодії теорії та практики» та «Турнір з футболу для співробітників тюремних служб». м. Лемборк (Республіка Польща).

June 27, 2019

З метою продовження позитивного міжнародного співробітництва, у період з 28 липня 2019 року по 1 червня 2019 року українська делегація з числа членів ВПАУ вже в третє взяла участь у ХІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Виклики ресоціалізації: проблеми взаємодії теорії та практики» та «Турнірі з футболу для співробітників тюремних служб». м. Лемборк (Республіка Польща). Наукова конференція та турнір з футболу проводиться в м. Лемборк з ініціативи Великопольського співтовариства судових кураторів, науковців, практиків-пенітенціаристів під патронатом Бурмістра міста Лебмборк.

з Великоднем 2019!

April 27, 2019

Зі святом Великодня! Христос Воскрес! У цей світлий і урочистий день Пасхи бажаємо вам добра, благополуччя і миру! Нехай ваше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття світлої радості ніколи не покидає душу. Бажаємо гармонії, великої любові, сімейного затишку і щастя!
 

1 / 25

Please reload

Звернутися

ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

НАША АДРЕСА

м. Київ, вул. Святошинська, 27
​​

EMAIL

penalassociationukr@gmail.com

Підпишіться на розсилку

Будьте в курсі наших новин