top of page

Організації які співпрацюють з Пенітенціарною асоціацією України

PROMOTING PROFESSIONAL PRISON PRACTICE

Мета це поліпшення громадської безпеки через покращення стандартів та практики утримання під вартою в Європі, через зменшення повторних правопорушеннь та через підвищення професіоналізму у виправній справі.

INTERNATIONAL CORRECTIONS & PRISONS ASSOCIATION

ICPA - новаторська, навчальна платформа, що підвищує міжнародне та міжвідомче співробітництво. Вони активно просувають політику та стандарти для гуманної та ефективної виправної політики та практики, сприяючи їх розробці та впровадженню.

Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України

Всеукраїнська громадська організація "Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України" є всеукраїнською громадською організацією, створеною ветеранами та пенсіонерами Державної кримінально-виконавчої служби України з метою захисту своїх соціальних та інших інтересів.  Асоціація створена та діє на основі інтересів для реалізації мети та завдань, передбачених статутом, принципах демократії, законності, самоуправління, гласності. 

Гельсінський комітет з прав людини (Данія)

Данський Гельсінський Комітет з прав людини - це невелика громадська організація Данії, яка працює у відповідності з з прав людини Угодою ОБСЄ, підписаною країнами-членами ОБСЄ у 1975 році, переважно в Данії та посткомуністичних країнах. Цей Комітет був заснований у 1985 році.​

Данський Гельсінський Комітет налічує близько 100 членів, серед яких відомі данські політики, державні службовці, юристи, відповідні експерти та представники ЗМІ. Найвищим органом Комітету є щорічна Генеральна асамблея, яка обирає колегію з 7 членів, включаючи Голову.

bottom of page